برخی از ویژگی‌های ما

از ویژگی‌هایی که ما را از دیگران متمایز میسازد میتوان به موارد روبرو اشاره کرد:

ما عاشق کارمان هستیم:

 

در عصر دیجیتال،بهره گیری از متدهای پیشرفته در راستای بهبود تجربه مشتری یکی از نکات مهم در کسب و کارهاست.آقای گردو از تمامی نظرات مشتریان در راستای بهبود خدمات و محصولات خود استفاده نموده است.بهره گیری از ابزارهای خودکارسازی و مکانیزه نمودن کسب و کارها  در جهت بسته بندی های منطبق با اصول بهداشتی از نقاط جذاب محصولات می باشد.در کنار بسته بندی های بهداشتی بهره گیری از نیروهای جوان و مستعد منطقه تویسرکان که همگی از فعالان حوزه کشاورزی هستند نشان از برتری آقای گردو در حوزه منابع انسانی دارد.

نحوه کار ما:

آقای گردو به عنوان یکی از بهترین سایت های فروش گردو در استان همدان می باشد که اقدام به تامین و فروش گردو با کیفیت بالا و طعم عالی را برای هر مناسبتی می نماید.  ما طیف گسترده ای از انواع خرد شده و انواع گردو را  چه در پوسته و چه خارج از پوست  ارائه می دهیم.آقای گردو به عنوان تنها مرجع تامین کننده گردو در استان همدان و شهر تویسرکان می باشد که فرایندهای متعددی در تهیه گردو مرغوب طی می نماید.

همچنین شما میتوانید بصورت تلفنی در فروشگاه با ما در ارتباط باشید

درباره فروش تلفنی

شما عزیزان میتوانید با شماره های داخل سایت تماس گرفته و با پرسنل ما هماهنگ کنید و سفارش خودتون رو ثبت کنید  

ارائه شده آقای گردو در سال 1410

با ما بیشتر آشنا شوید

درباره اعضا تیم

مشاورین برتر و شخصیت های برتر حوزه کسب و کار از دیگر نقاط قوت آقای گردو می باشد.با رونق کسب و کار و هوشمندی های این حوزه آقای گردو سعی نموده است تا با بهره گیری از مشاورین دارای سطح علمی بالا و متبحر تمامی نیاز مشترین در این حوزه را شناسایی نموده و تمامی نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی نموده و در راستای کسب درجات عالیه قدم بردارد.

چرا آقای گردو ؟

من میتوانم با خیال راحت از آقای گردو خرید کنم ؟

آقای گردو

به عنوان یکی از بهترین سایت های فروش گردو در استان همدان می باشد که اقدام به تامین و فروش گردو با کیفیت بالا و طعم عالی را برای هر مناسبتی می نماید. از کامل یا خرد شده گرفته تا برش یا تکه تکه شده، ما طیف گسترده ای از انواع خرد شده و انواع گردو را  چه در پوسته و چه خارج از پوست  ارائه می دهیم.آقای گردو به عنوان تنها مرجع تامین کننده گردو در استان همدان و شهر تویسرکان می باشد که فرایندهای متعددی در تهیه گردو مرغوب طی می نماید.

به عنوان یک اقتصاد نوظهور، یافتن نیروی کار خوب و مهمتر از همه حفظ آن اهمیت فزاینده ای پیدا می کند.آقای گردو با همکاری  کشاورزانی که گردو را تحویل می دهند در حال توسعه اقداماتی برای بهبود شرایط کاری در زنجیره ارزش هستند. به عنوان مثال، در ابتدای کار ضمن بررسی اصالت محصول و حذف واسطه ها اقدام به تامین بهترین و مرغوب ترین گردو های تویسرکان نموده و ضمن تعهد قوی به مشتریان اقدام به ارسال سریع محصول در کمترین زمان ممکن می نماید که این امر منجر به افزایش میزان رضایت مشتریان و خریداران از سایت آقای گردو شده است.

 

 

ویژگی های کیفی

معیار تعیین کننده برای طبقه بندی و در نتیجه قیمت، اندازه و رنگ مغز گردو است. ما هسته های بزرگ و با رنگ روشن را ترجیح می دهیم. عامل مهم دیگر سالم بودن هسته هاست. آقای گردو ضمن پیدا کردن محصولات مرغوب و با کیفیت از باغداران تویسرکان مرغوب ترین نوع گردو در سطح کشور را تهیه می نماید. اگر غشای ریز مغزگردو ها عاری از هرگونه شکستگی یا ساییدگی است. مزیت دیگر محصولات آقای گردو این است که گردوهای تامین شده از چندین مرحله کنترل کیفیت عبور می کنند. این موارد شامل چک های لیزری مدرن، فلزیاب ها و بازرسی های دستی توسط کارکنان با تجربه است.

 

 

 

نقطه قوت آقای گردو

در عصر دیجیتال،بهره گیری از متدهای پیشرفته در راستای بهبود تجربه مشتری یکی از نکات مهم در کسب و کارهاست.آقای گردو از تمامی نظرات مشتریان در راستای بهبود خدمات و محصولات خود استفاده نموده است.بهره گیری از ابزارهای خودکارسازی و مکانیزه نمودن کسب و کارها  در جهت بسته بندی های منطبق با اصول بهداشتی از نقاط جذاب محصولات می باشد.در کنار بسته بندی های بهداشتی بهره گیری از نیروهای جوان و مستعد منطقه تویسرکان که همگی از فعالان حوزه کشاورزی هستند نشان از برتری آقای گردو در حوزه منابع انسانی دارد.

 

 

اعضای تیم 

مشاورین برتر و شخصیت های برتر حوزه کسب و کار از دیگر نقاط قوت آقای گردو می باشد.با رونق کسب و کار و هوشمندی های این حوزه آقای گردو سعی نموده است تا با بهره گیری از مشاورین دارای سطح علمی بالا و متبحر تمامی نیاز مشترین در این حوزه را شناسایی نموده و تمامی نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی نموده و در راستای کشب درجات عالیه قدم بردارد.

 

 

 

 چرا آقای گردو

خرید عمده گردو تویسرکان به صورت تازه و خشک شده انجام می شود که به دلیل در دسترس نبودن نوع تازه در تمامی ایام سال بازار خرید عمده گردو تویسرکان خشک شده داغ تر است. یکی از مواردی که بر روی میزان خرید عمده گردو تویسرکان نقش دارد کیفیت محصول است؛ این محصول با درجه کیفی مختلفی به بازار عرضه می شود و هرچه کیفیت آن بهتر باشد حجم خرید عمده گردو تویسرکان نیز بیشتر می شود.همچنین نوسانات قیمت در کشور به واسه تورم شدید سبب گران شدن خشکبار شده است قیمت های نجومی برای محصول گردو توسط دلالان مجازی سبب آشفتگی بازار گردیده است در همین راستا آقای گردو توانسته مرغوب ترین گردو ها را تامین و با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه نماید.بسیاری از مشتریان دو رکن کیفیت مطلوب و قیمت مناسب را در خرید گردو ها و خشکبار مد نظر قرار می دهند در همین راستا آقای گردو را به عنوان برترین فروشگاه انتخاب می نمایند. یکی از مزیت های رقابتی آقای گردو نسبت به سایر سایت های رقیب تامین بدون واسطه گردو به مشتریان خود است که توانسته تمرکز مشتریان بالقوه را به خود جلب نماید.همچنین با داشتن گواهی های امنیتی در حوزه پرداخت و کسب و کار از جمله داشتن گواهی نامه اینماد آقای گردو  انتخاب اول مشتریان نموده است خاطر نشان می نماید در مدت 18 ماه از فعالیت آقای گردو بالغ بر 98 درصد رضایت مشتریان از خرید محصولات را به خود اختصاص داده است.